JUDO GRUPID JA TREENINGUTE AJAD 2020/2021

 

NB! Treeningtasudelt tagastatakse tulumaks 20% koolituskulude deklareerimisel

KÕIK UUED TRENNIHUVILISED  kirjutage palun oma soovist: judoklubi@dokyo.ee või täitke allpoololev liikmetaotlus.

UNESCO on kinnitanud judo parimaks esimeseks spordialaks lastele ja noortele vanuses 4.-21.a.

Loe rohkem:https://dokyo.ee/mis-on-judo/?preview_id=410&preview_nonce=eba31fbc80&_thumbnail_id=-1&preview=true

 

JUDO TRENNID ALATES 3. MAI!

TALLINNA RÜHMAD:

Tallinna Asjalikud 1 ja Tallinna Asjalikud 2 (7-13.a)

E K R 17.00-18.15 väljas

Koguneme Cramo/Nord spordimaja (Tervise 21, 13419 Tallinn) kõrval väikese parklas (kus me ikka kevadeti trenne alustame)

Tallinna Tublid 3-6.a (TT)

E K 17.00-18.00 väljas

Koguneme Cramo/Nord spordimaja (Tervise 21, 13419 Tallinn) kõrval väikese parklas (kus me ikka kevadeti trenne alustame)

Noorte tiim (NT)

T 19.00-21.00

N 19.00-21.00

Kõik tatamitrennid toimuvad Eesti judokoondise liikmete ja kandidaatide koosseisus

Jõusaal vastavalt kokkuleppele!

Täiskasvanute rühm (TK)

K 19.00-20.30 tatamil individuaalne treeningu

 

Ääsmäe Asjalikud (ÄA1)

T R 16.00-17.15 väljas

 

Kurtna Asjalikud (KA1)

K 15.00-16.15 väljas

R 14.30-15.45 väljas

 

Laulasmaa Asjalikud 7-13.a (LA)

T N 16.30-17.45 väljas.

Koguneme Laulasmaa SPA parklas nagu alati 😉

 

Laulasmaa Tublid 4-6a (LT)

T N 16.30-17.45 väljas.

Koguneme Laulasmaa SPA parklas nagu alati 😉

 

Vasalemma Asjalikud (VA)

E N 17.00-18.15 väljas

NB! koguneme 16.30 Vasalemma Spordihoone parklas ja sealt sõidame treeneriga Paldiskisse trenni. Peale trenni toob treener judokad 18.45 samasse kohta tagasi. Riidesse soojalt ja sportlikult!

 

Paldiski Asjalikud (PA)

E N 17.00-18.15 väljas

 

 

JUDO TRENNID ALATES 15. MÄRTS!

Zoom trennid iga E, K, R: kell 17.30-18.30

Trenne viivad läbi:

E: Renee ja Janari (Jaanus)

K: Renee ja Katre (Jaanus)

R: Katre ja Sebastian (Jaanus)

Iga trenn jagatakse Dokyo judo kuulsuste kaarte! Nimed saadame iga trennipäeva lõpus;

Iga nädala esmaspäeval kuulutame välja harjutuse, mida judokad saavad kuni reedeni harjutada iseseisvalt trennide vahel, sellega ennast arendades ja muutes tugevamaks, osavamaks;

Igal reedel on nädala harjutuse võistlus zoomis;

Iga võistluse parimad saavad auhinnad + saavad punkte Dokyo Covid Cup koondtabelisse;

Arprilli keskel või piirangute leevendamise eel kuulutame Dokyo Covid Cup turniiri lõppenuks ja avaldame parimad, kes saavad auhinnad… mitte ainult (!) parimate soorituste eest, vaid ka osalemise ja viisakuse eest;

iga nädala lõpus saadame ka tabeli, kus osalemine ja punktid kirjas, et kõik saaksid ikka jälgida põnevusega Dokyo Covid Cup kulgu…

Nädal nr.1 harjutus on “kosmonaut”, mida senseid tutvustavad esmaspäevases trennis;

Dokyo Covid Cup TOP harjutus, mis annab eriauhinna eraldi, on lõuatõmme! Õppevideo laeme meie kodulehele järgmisel nädalal, mille järgi saate harjutada ja ennast arendada kogu Dokyo Covid Cup kestel. Selleks, et laadida aprilliks üles videod lõuatõmmetega, saadame eraldi lingi, kuhu saate laadida oma videod, mis osalevad parimate lõuatõmbajate selgitamisel;

Dokyo Covid Cup toimub kolmes vanuseklassis: 3-6a; 7-11a ja 12a+

 


 

DOKYO TÄISKASVANUD. UUS RÜHM!
Koht: Tallinn, Saku tn. 8 dojo
K: 20.00-21.30
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENERID: Jaanus Olev, Renee Villemson

 

TALLINNA TUBLID (3.-5.a koos lapsevanemaga)
E: 17.00-18.00
K: 17.30-18.30
RÜHMA KUUTASU: 55€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENERID: Janari Olev, Sebastian Jung

 

TALLINNA ASJALIKUD 2 (6.-12.a algajad)
E: 16.00-17.00
R: 17.30-19.00
RÜHMA KUUTASU: 55€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENERID: Jaanus Olev, Renee Villemson

 

TALLINNA ASJALIKUD 1 (6.-12.a edasijõudnud)
E: 16.00-17.00
K: 16.00-17.30
R: 16.00-17.30
RÜHMA KUUTASU: 65€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENERID: Jaanus Olev, Renee Villemson

 

DOKYO NOORTE TIIM – edasijõudnud (13.-18.a)
K: 18.30-20.00
N: 19.30-21.00
R: 19.00-20.30
Jõusaal vastavalt kokkuleppele Salve 3
RÜHMA KUUTASU: 75€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Jaanus Olev

 

ÄÄSMÄE ASJALIKUD (ÄA1) UUS RÜHM! (6.-12.a algajad)
Koht: Ääsmäe Külakeskus
T: 16.00-17.30
N: 16.00-17.30
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Janari Olev

 

LAULASMAA ASJALIKUD (LA) (7.-12.a algajad)
Koht: Laulasmaa SPA Rannaresidentsi saal Floccus
T: 15.30-17.00
N: 15.30-17.00
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Jaanus Olev

 

LAULASMAA TUBLID (LT). UUS RÜHM! (4.-6.a algajad)
Koht: Laulasmaa SPA Rannaresidentsi saal Floccus
T: 17.00-18.00
N: 17.00-18.00
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Jaanus Olev

 

VASALEMMA ASJALIKUD (VA)
Koht: Vasalemma Põhikool (7.-12.a)
E: 16.00-17.30
N: 16.00-17.30
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Jaanus Olev

 

PALDISKI ASJALIKUD (PA)
Koht: Paldiski Spordimaja (7.-12.a)
E: 18.30-20.00
N: 18.30-20.00 (peale trenni ujumine)
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Jaanus Olev

 

KURTNA ASJALIKUD (KA1) (7.-12.a)
Koht: Kurtna Kool
K: 14.30-16.00
R: 14.30-16.00
RÜHMA KUUTASU: 40€ (9 kuu tasu korraga -15%; 3 kuu tasu korraga -5%)
TREENER: Katre Tekkel