DOKYO – JUDOKLUBI SINU LAPSELE JA SULLE

Judo on rohkem kui sport!
Treenime ja kasvatame lapsi lähtudes Jigaro Kano 8 judo põhiväärtusest. Soovime eelkõige, et meie õpilastest sirguksid heas füüsilises vormis ausad, viisakad ning väärikad inimesed.
ÜRO hariduse, teaduse ja kultuuri organisatsioon UNESCO on kuulutanud judo kõige paremaks esimeseks spordialaks lastele ja noortele vanuses 4.-21.a.
Judo treenib võrdselt kasvava lapse kõiki lihasgruppe, arendab koordinatsiooni, tasakaalu ja painduvust. Läheneme õpilastele individuaalselt, arvestades igaühe eripära, arengu ning võimekusega. Meil on lapsi, kelle jaoks judo jääb põnevaks spordialaks sõpradega, uute vööjärkude õppimiseks ja oskuste omandamiseks. Võistlemine ei ole kohustus, vaid võimalus. Dokyos treenib väga motiveeritud tüdrukuid-poisse, kes pingutavad, et olla ja saada parimateks nii Eestis kui kaugemal. Anname kõigile lastele võimaluse ning juhindume iga noore arengust ja potensiaalist. Dokyo on noor, arenev spordiklubi ning iga judoka on ja jääb meile tähtsaks!
Treenime lapsi Tallinnas, Laulasmaal, Paldiskis, Vasalemmas ja Kurtnas. Lisaks staazikatele senseidele, teevad pühendunult ning teadlikult õpetajatööd meie endi senseide poolt kasvatatud noored judokad. Korraldame oma õpilaste hulgas väga populaarseid koolivaheaja- ja suvelaagreid ning osaleme turniiridel nii Eestis kui kaugemal. Meil on oma pere- ja talgupäev, jõuluturniir, Kata turniir ning täiskasvanute judorühm. Teeme oma tööd pühendunult ja kogu südamega.