31.okt. toimus Tallinnas Audentese Spordihallis traditsiooniline laste- ja noorteturniir Rothberg Cup 2020.
Esinduslik võistlus ahvatlevate auhindadega, mis organiseerijatele omaselt hästi korraldatud. Arigatoo!
Kohale oli tulnud üle 400 osaleja.
Judoklubi Dokyo oli esindatud kolmes vanuseklassis.
Cara Lass U10 – karikas ja kuldmedal
Heleri Olev U12 – hõbemedal
Daniel Tobias Tammin U12 – hõbemedal
Cara Lass U12 – pronksmedal
Albert Võbornõi U12 – pronksmedal
Jaan Heinri Niller U14 – pronksmedal
Cara alistas oma vanuseklassis kõik vastased ja tasuks karikas ning kuldmedal.
Ees ootas osalemine ka järgmises vanuseklassis, kus vastas kuni 2 aastat vanemad judokad. Nagu Cara ise ütles, oli raskeim matš sõbra ja klubikaaslase Heleriga, kellele seekord pidi Cara alla vanduma ning saavutas 3. koha, Helerile 2.koht ja hõbemedal.
U10 vanuseklassis tegi oma judo turniiri debüüdi meie klubi päike – Rand Johan Otsmann, kes näitas üles tugevat võitlusvaimu, kuid seekord jäi puudu kogemusest ja Rand medalikohale ei jõudnud.
U12 vanuseklassis osalenud judokad kasutasid sügisega hästi selgeks õpitud tehnikaid ning realiseerisid need oskuslikult tatamil.
Hea valmisolekuga turniiriks hiilgas Albert, kes olles vaid 2kg üle raskekaalu alumisest piirist, alistas kolm endast nähtavalt suuremat ja raskemat vastast, jäädes alla vaid raskekaalu võitjale ning saavutas sellega 3.koha.
Võistluskogemuse võrra rikkamaks said Nathali Elisabeth ja Robert.
U14 vanuseklassis saavutas Jaan Heinri Niller väärika 3.koha.