5.nov 2022 toimus Tallinnas, Sõle Spordihoones juba kuuendat korda judoturniir Rothberg Cup. Kohale oli sõitnud üle 500 judoka Lätist, Leedust, Poolast, Soomest ja Saksamaalt. Võisteldi U10, U12, U14 ja U16 vanuseklassides. Kõige nooremana läks Dokyo eest U10 vanuseklassis tatamile Sandra Talvik, kes pidi mõõtu võtma koos omavanuste poistega.
U12 tegid hea esituse Karl-Sander Järvik, Rand Johann Otsmann ja Luukas Lääne. Rand ja Luukas jõudsid ilusate maadlustega pronksmedali kohtumisteni, kus pidid mõlemad kahjuks tunnistama vastaste paremust. Tulemuseks tublid 5.kohad. Karl-Sander tegi oma senised võistluste parimad maadlused ning saavutas 7.koha.
U12 tüdrukute arvestuses oli taaskord oma kehakaalus võitmatu Cara Lass! Tulemuseks kuldne medal ja uhke karikas.
U14 poisid: Daniel Tobias Tammin 3.koht ja pronksmedal.
Võistluse suurüllataja oli Oliver Oolmets, kes väga tugevas konkurentsis maadles ennast pronksmedali matshini, kus pidi tunnistama ülikogenud judoka paremust. Tulemuseks suurepärane 5.koht!
U16 tüdrukute arvestuses võitis Lucia Lass tugevat kogenud konkurenti ilusa ipponiga, kuid pidi tunnistama Läti ja Saksa judokate paremust, saavutades 4.koha. Iti Talvet katsus jõudu taaskord tuttava vastasega ning saavutas 2.koha.
Eraldi märkimist väärib veel kindlasti U16 vanuseklassis elu esimese võistluse teinud Mathias Peshkov. Noormees maadles kogenud judokatega julgelt ja enesekindlalt. Väga tubli!
Aitäh noortele senseidele Janarile ja Georgile, kes meie noori judokaid parimal moel juhendasid!