Nii nagu ka varasematel aastatel laseme judokatel ja vanematel esimesel septembri nädalal harjuda uue kooliaasta algusega ja trenni ootame kõiki alates esmaspäevast 6.septembrist.

Et kõik oleks õige ja nimekirjad gruppides selged, siis palun tehke järgmist:

– Vanad olijad on saanud meilt e-kirja. Kontrollige palun oma e-posti!

– Uutele liikmetele, kes liituvad septembris klubiga, on septembri proovitrennid tasuta.

– Kui olete kolinud või mingil muul põhjusel ei saa osaleda judo treeningutel, palun teil kirjutada meile esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui  03.09.2021, et meie administraator ei väljastaks teile arvet asjata.

-Kui soovite tasuda treeningute eest mitu kuud korraga või kogu õppeaasta eest ja saada treeningtasudelt soodustust (vaadake soodustusi  https://www.dokyo.ee/trenniplaan/ ), siis palun teatage sellest meile esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 03.09.2021.

NB! Judo treeningriietusest!

Läbi meie interneti judopoe saate tellida kõik treeninguteks vajaliku. Sõltuvalt tootest võib minna tellimuse täitmisega aega paarist päevast mitme nädalani (st tooted, mida toodetakse nimeliselt tellijale nagu nt Dokyo pusa) seega, mida varem tellite, seda kiiremini ägedad Dokyo riided teieni jõuavad. Laos on olemas hooajalist kaupa nagu kilejoped ja muidugi judogi- valge ja sinine- maadlusriietus.

NB2! Esimest aastat judoga alustajatel ei ole vajalik judogi enne, kui olete otsustanud, kas judo teile sobib või mitte.