25.09 toimusid Võru Spordikeskuses Eesti Meistrivõistlused judos B-vanuseklassile (s.2006-2008) ning juunioritele (s.2001-2006).
Judoklubi Dokyo osales võistlustel kokku seitsme judokaga. Kuus noort B-vanuseklassis ja Georg Erik Reimets ainsana juuniorite konkurentsis.
Meie tiimis astusid tatamile kolm vaprat tüdrukut ning neli noormeest.
Siimul, kes maadles poiste raskekaalus, oli EMV näol tegemist elu kolmanda judoturniiriga. Vähene treening- ja võistluskogemus võrreldes tugevate konkurentidega sai määravaks ning võidud jäid seekord tulemata.
Jaan Heinri alistas kiirelt ja eneskindlalt esimese vastase ipponiga. Seejärel tuli tunnistada hilisema kolmekordse Eesti meistri paremust ning ees ootas pronksmedali kohtumine. Kahjuks lõppes kohtumine vastase kasuks ning tulemuseks viies koht. Jaan on teinud sel sügisel meeletu arenguhüppe, kuid EMV medalist jäi seekord veel veidike puudu.
Robert on küll C-klassi võistleja, kuid otsustasime proovida maadelda ka endast paar aastat vanemate judokate konkurentsis. Debüüt lõppes ühe ilusa ipponi väärilise võiduga, millele järgnes kaks kaotust hilisematele medaliomanikele.
Lucia Lass maadles oma elu kolmandat turniiri endast palju kogenumate vastastega ning tasuks uhke pronksmedal!
Meie kõige värskem klubiliige Iti osales elu esimesel klubivälisel judoturniiril ning tüdruku maadlused olid imetlemist väärt. Viimane matsh lõppes Iti poolt ilusa ipponi võiduga ning motivatsiooni ja edasist treenimisrõõmu saime siit kuhjaga.
Meie kõige suurem oli üllataja Hanna Elisabet! Elu teine võistlus lõppes tüdrukule vaprate ja südikate maadlustega pronksmedali vääriliselt. Ilusad võidud endast kogenumate vastase üle tõid palju rõõmu kogu tiimile. Aitäh Hanna!
Juunioride konkurentsis tihedas kaalukategoorias -81kg, saavutas Georg Erik Reimets uhke 3.koha. Pikalt vigastuste küüsis olnud Georg näitas taas üle pika aja head vormi ja tehniliselt nauditavat maadlust. Kaks esimest ilusat matshivõitu viisid noormehe poolfinaali, kus tuli tunnistada hilisema Eesti meistri paremust.
Pronksmedali kohtumises seljatas Georg tuttava tugeva konkurendi ning võit oli magus.

Tulemused:
B-klass (s. 2006-2008)
Hanna Elisabet Haav 3.koht
Lucia Lass 3.koht
Iti Talvet 4.koht.
Jaan Heinri Niller 5.koht
Siim Eenma 7.koht
Robert Teesaar 9.koht

Juuniorid (s.2001-2006)
Georg Erik Reimets 3.koht

Aitäh ilusate maadluste eest judokad, oleme teie üle uhked!