Väike meenutus Judoklubi Dokyo möödunud aastast.
Viimane aastaring pakkus rohkelt kõike, mille üle rõõmustada, uhkust tunda, juurelda ja järeldusi teha. Klubiga liitus palju uusi vahvaid õpilasi ning meil on tublid ja motiveeritud senseid-sempaid. Korraldasime oma judokatele põnevaid laagreid ning käisime võõrsil – ikka selleks, et õppida endast parematelt. Teoks sai üks väike uhke unistus – Judoklubi Dokyo I Kata turniir, millest kujuneb meie uus traditsioon ning loodetavasti teerajaja kogu Eesti noorte judos. Dojotäis õpilasi sidus sära silmis pärast edukat eksamit peale uut värvi vöö. Eraldi tunnustamist väärivad Dokyo kolm pruuni vöö omanikku ja meie esimesele noortreenerile omistatud 1.dan.
Aastatepikkune töö hakkas näitama ilusaid tulemusi, oli vägevaid üllatusi ja piisavalt närvikõdi. Võitsime väärika Eesti meistritiitli ning hulgaliselt medaleid erinevates vanuseklassides erinevatelt turniiridelt. Meil on maailma ägedaimad judotüdrukud ja pöörane täiskasvanute rühm, kelle entusiasm ning pühendumine viib neid ilmselgelt vähemalt musta vööni.
Dokyokaid ei ole veel hirmus palju, aga kasvame iga aastaga, teeme kõike südamega ja nii hästi kui oskame. Aitäh, möödunud 2021 ning ootame juba, mida põnevat toob meile 2022!