30.märtsil toimus Tallinnas juba kaheksandat korda judo Superturniir. Superturniir on mõeldud Eesti klubide lastele vanuses U10 – U16.
Dokyost läks võistlema 13 judokat, noorim 7.a ja vanimad 14.aastased.
Kamba peale tõime koju viis esikoha karikat, ühe hõbe- ja kaks pronksmedalit.
U10 vanuseklaasis oli meie ainus vapper maadleja Indrek Lõoke Laulasmaalt.Esimesel võistlusel veel poiss võitu kirja ei saanud, aga järjepidevus viib alati sihile…
U12 vanuseklassis pakkus meile ilusa üllatuse oma elu esimesel turniiril osalenud Kristina Viksi Laulasmaalt. Väga südikas maadlus sai pärjatud 1.koha ja uhke karikaga tüdrukute -45kg kaalukategoorias.
Fred Joonas Kaha ja Lennart Abel, mõlemad (-46kg) sattusid loosi tahtel kokku oma kaalukategooria 3.koha kohtumises. Fred`il õnnestus seekord peale jääda, ning tulemuseks Fred 3.koht ja pronksmedal ja Lennart 5.koht.
U14 vanuseklassis
võitis ilusa karika ja 1.koha eneskindlate ning tehniliste maadlustega Cara Lass tüdrukute -60kg kaalukat.
Luukas Lääne (Laulasmaa) (-42kg) pidi seekord tunnistama finaalis Tartu poisi paremust ning tulemuseks 2.koht ja hõbemedal.
Rand Johann Otsmann oli küll väga tahtmist ja motivatsiooni täis, kuid kahjuks jäi tulemus veel seekord tegemata.

U16 vanuseklassis läksid poiste kaalukategoorias -60kg tatamile lausa kolm Dokyo judokat..
Daniel Tobias Tammin maadles ennast finaali, kus alistas ühe oma kõige tugevama konkurendi Eestis. Tulemuseks magus 1.koht ja võidukarikas.
Enry Tasa (Laulasmaa) tegi superüllatuse nii meile kui ka endale, jõudes välja pronksmedali kohtumiseni, mille võitis väga kogenud judoka vastu. Tulemuseks uhke 3.koht.
Oliver Oolmets`
al tuli rinda pista endast aasta vanemate judokate vastu, mis selles vanuses võib olla vägagi keeruline. Oliver võitles ja võitleb kindlasti täie hingega ka edaspidi.
Kaalukategoorias -66kg läksid tatamile Jaan Veling ja Oskar Toonpere. Loosiõnn meie judokaid ei soosinud ning mõlemad poisid kohtusid esimeses ringis kohe hilisema kaaluvõitja ja 3.koha omanikuga. Rohkem julgust ja eneseusku ning võidud ei jää tulemata.
U16 tüdrukute arvestuses tegi ilusa tulemuse taas Heleri Olev.
Kuna Heleri kaalukategoorias keegi võistlustele kohale ei ilmunud, otsustas judoka maadelda endast palju raskematega ka tüdrukute raskekaalus. Ringisüsteemis alistas ta kõik oma neli vastast ja teenis sellega lausa kaks ilusat võidukarikat!
Uhke päev meie ägedate judokate poolt! Arigatoo!