5.veebruaril toimus taas, pärast aastast pausi, laste meeskondlik judo võistlus Aitado Kuldne Karikas 2022.
D-vanuseklassis (U12) olid võistlema tulnud kuus vaprat meeskonda ja C-vanuseklassis (U14) lausa kaheksa.
Vaatamata väga kõrgele haigestumisele Dokyo judokate hulgas, otsustasime ikkagi meeskonnad kokku saada ja osaleda mõlemas vanuseklassis. Enamuse U12 tiimiliikmete jaoks oli see esimene päris judo turniir. Usume, et poisid ammutasid võistluskogemusest edaspidiseks kindlasti kõvasti motivatsiooni rohkem trenni teha, pingutada ning osavamaks saada. Aitäh armsad judokad, te olite julged ja vaprad! Tiimi kuulusid: Rand, Artur, Fred-Joonas, Ken, Hans Markus, Karl-Sander ja eriti suur tänu Tartu Do klubist meile raskekaalu maadlema appi tulnud August Martinile!

C-vanuseklassi meeskonnal õnnestus jõuda pronksmedali matshini, kus tuli tunnistada vastaste 4-3 paremust olukorras, kus meil puudus raskekaalu sportlane.
Eriti tuleb esile tõsta Heleri tublit maadlust poiste konkurentsis. Kolmest kohtumisest saavutas tüdruk kaks võitu ja ühe kaotuse. Heleri oli ainus tütarlaps, kes U14 vanuseklassis osales ning tema maadlused olid imetlust väärt. U14 tiimi eest andsid endast parima: Fred-Joonas, Oliver, Daniel, Heleri, Jaan ja Albert. Olid ilusad maadlused, Aitäh!
Kokkuvõtteks võib öelda, et suur saavutus oli väikese klubina nii keerulisel ajal meeskonnad kokku panna ning olla nende 14 tiimi hulgas, kes otsustasid ning julgesid osalema tulla!