14.jaanuaril toimus Nõo spordihoones juba 29 korda rahvusvaheline turniir Elva Open.
Vaatamata sellele, et osalesime võistlusel oodatust palju väiksema koosseisuga, pakkus turniir meile kaks ägedat üllatust.
Karl-Sander Järvik U12 vanuseklass -55 kg 3.koht.
Aastaid järjekindlalt ja mõnuga trenni teinud Karl-Sander pole lasknud ennast kunagi segada kaotustest tatamil, vaid läinud vaikselt oma rada edasi, sest küll need magusad võidud ka ükskord tulevad. Elvas näitas Karl-Sander ilusaid tehnilisi uchi mata`sid, mis tagasid ilusad võidud ning uhke karika.
Antero Simon U16  -66kg 5.koht.
Alla kahe aasta trennis käinud Laulasmaa poiss Antero armastab judot hetkest, kui tatamile astus. Õpib, püüab, pingutab ning sõidab iseseisvalt Tallinnasse klubikaaslastega maadlema.
Elu esimesel võistlusel U16 vanuseklassis -66kg võitles poiss end pronksmedali matshini, mille kaotas tugevale ja kogenud judokale. U16 vanuseklassis võistlemise alustamine on päris keeruline, sest vastased on reeglina selleks ajaks juba pisikesest peale tatamil olnud.
Antero ja Karl-Sander on taaskord suurepärane näide, et kõik on võimalik, kui ise päriselt tahta, pingutada ning mitte alla anda.