17. juuni

 

 

Tervitused Rummusaarest!

Nägite meid bussi peale minemas ja rattad said Subarule kinnitatud Meelis Kassi poolt ;)… tänud talle! Kohale jõudsime kiiresti ja mõnusalt. Rattad panime grillimajja, sõpradega kolisime tubadesse ja juba oli kätte jõudnud lõunasöögi aeg.

Kõik väikesed judokad mahtusid suure maja ülemisele korrusele ja suured said endale auga väljateenitud privaatsuse uhiuues aiamajakeses.

Kell 15.30 heiskasime lipu ja rääkisime selgeks laagri reeglid. Õnneks, nagu alati, keegi ei vaielnud vastu ning taaskord tulid mõned reeglid lisaks judokate poolt ja ka need said heakskiidu osaliseks.

Meeskondade valimine ja nimede mõtlemine… alati meelierutav ning põnevust tekitav tegevus. Seltskonnad, kes võistlevad selles laagris parimate tulemuste eest, on järgmised:

* Möömömörrö (kapten Maria Simona)

Nathali Elisabeth; Christopher; Jan-Kaspar; Felis; Karla-Mihkel; Lisete; Jaan Heinri.

* Metsikud (kapten Sebastian)

Andreas; Oskar; Darek; Rednar; Heleri; Merelin; Karl-Sander

* Valged Karvased Poisid (kapten Markus Johannes)

Narvin Aurelius; Hardy; Robert; Daniel Tobias; Susett Marin; Lara Elisabeth; Albert

Esimese turniirina valisid lapsed rannavolle. Mängisime kuni õhtusöögini ja emotsioonid olid laes st pigem taevas. Igatahes lahingud olid tõsised ning tulemuseks parimana võistkond VKP, teine Metsikud ja kolmandaks tulid Möö…….

Peale õhtusööki tegime liivajalgpalli ja võitjaks tuli Möömömörrö, teiseks VKP ning kolmandaks Metsikud.

Seejärel kohe sauna, kust hüpped külma veega täidetud basseini ja siis sauna ja siis basseini jne, jne, jne Peale sellist tralli sai veel kooki ja õuna ning uni tuli kallale kiiruga 😉