14 juuli

 

Tervitusi unistuste suveilmasest Vasalemmast!

Meil läheb hästi!

Meil läheb hästi!

Laagripunt on vahva, taaskord või pigem saab öelda, nagu ikka meil siin Dokyos 😉

Igatahes püüan olla lühem, konkreetsem ja ülevaatlikum, kui see võimalik on.

Meil on Vasalemmas uus toitlustaja ja nad on fantastilised! Ei saa öelda, et kevadlaagri toidul midagi viga oli, ei, üldse mitte, vastupidi aga see tore naisterahvas ütles, et tema enam 45 judoka suud ei toida, eales…

Meil olid täna sellised toidud, et lapsed ütlesid järjest NÄMM! ja võtsid aina juurde… ja seda laagri esimesel päeval- varem pole seda juhtunud, sest lapsed ei ole lihtsalt laagri esimesel päeval piisavalt trenni teinud 😉 Igatahes toit on maitsev, aus ja toitev! Bravo.

Enne lõunat jõudsime veel üheskoos kirjutada valmis laagri reeglid ja panna kokku pehme uue tatami 100m2.

Peale lõunat tegime tugeva jalgpallilahingu kahe võistkonna vahel ja ühte tundi sportimist otsustasime Johan-Krissi, Henno ja Dareki abiga otsida üles ujumise koha ja teha endale selle matka käigus selgeks, millised on meie supluse võimalused. Need olid igati head- vesi tundus mõnus, rand liivane, sujuva kaldega ja lastel oli lõbus. Oma tuntud kindlameelsuses ütles suplusele “EI” Riku, nagu ikka- kui tema juba otsustanud, siis nii see on 😉 Temaga ühines Hans Markus, kellele pakkus huvi teistega kaldalt suhtlemine.

Õhtusöögi peale saime Maria Simona juhtimisel lustida teatevõistlusel, mis pakkus pinget, nõudis osavust ja pani proovile kõik meie akrobaatilised oskused..

Homme on Jan-Kaspari sünnipäev- traditsioonid nõuavad vanemaks saaja ülesloopimist tatami trenni lõpus, mida me ka kindlasti teeme! Laulma hakkame ka… kui naishääled lubavad summutada karumöirged.

Homme on taas päikeseline, soe ja mõnus laagripäev.